Wynajem / Leasing Pracowników z Ukrainy

Chcesz dynamicznie zarządzać zasobami ludzkimi w Twoim przedsiębiorstwie? Zależy Ci, aby dostosowywać liczbę pracowników oraz koszty związane z ich zatrudnieniem, do okresów wzmożonej ilości pracy?

Leasing pracowników z Ukrainy to doskonały pomysł dla Twojego biznesu. Zdecyduj się na to rozwiązanie, jeśli potrzebujesz większej elastyczności i chcesz w sposób kontrolowany dokonywać rotacji pracowników w swoim przedsiębiorstwie.

Outsourcing pracowników jest usługą polegającą na zatrudnieniu przez WorkPlus pracowników i oddelegowaniu ich do pracy w firmie klienta. Wynajem pracowników tymczasowych za pośrednictwem Agencji WorkPlus (inaczej też leasing pracowniczy), daje Ci także szereg dodatkowych korzyści i umożliwia zatrudnienie takiego pracownika w swojej firmie bez konieczności nawiązywania z nim bezpośredniego stosunku prawnego. Dodatkowo, gdy w grę wchodzi leasing pracowników z Ukrainy cena jest naprawdę korzystna.

Jak to możliwe? To my zajmujemy się wszelkimi formalnościami z tym związanymi. Zobacz, co zyskujesz, współpracując z Agencją Pracy WorkPlus:

wynajem pracowników

Odpowiadamy nie tylko za rekrutację pracowników, ale także za załatwienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnianiem do pracy tymczasowej.

zatrudnienie do pracy tymczasowej

Dzięki takiej formie zatrudnienia możesz podpisywać dowolną liczbę umów na czas określony, a wynagrodzenie w przypadku ewentualnej choroby pracownika wypłaca WorkPlus. Krótsze są też okresy wypowiedzeń w porównaniu do tradycyjnych umów o pracę a archiwizacją dokumentów pracowniczych po zakończeniu współpracy również zajmuje się agencja zatrudnienia.

oszczędność pieniędzy

Stworzymy dla Ciebie specjalną bazę kandydatów, która będzie dedykowana konkretnemu projektowi. Dodatkowo, zatrudniając dowolną liczbę pracowników za pośrednictwem WorkPlus, otrzymasz tylko jedną fakturę, bez konieczności wykonywania wielu przelewów samodzielnie.

baza kandydatów

WORKPLUS - Rekrutacja i wynajem pracowników z Ukrainy